تبلیغات
فروشگاه آنلاین - طالع بینی درختان

طالع بینی درختان

یکشنبه 20 اردیبهشت 1388  12:53 ب.ظ

نوع مطلب :

بر اساس تاریخ تولدتان درخت مورد نظر را انتخاب نموده و درلیست پایین آن را پیدا نموده و خصوصیات اخلاقی خود را مشاهده کنید
درخت مربوطه تاریخ تولد - درخت مربوطه تاریخ تولد
درخت نارون 24 تیر الی 3 مرداد - درخت سدر 20 بهمن الی 29 بهمن
درخت سرو 4 مرداد الی 13 مرداد - درخت کاج 30بهمن الی 9 اسفند
درخت سپیدار 14 مرداد الی 22 مرداد - درخت بید مجنون 0 1 اسفند الی 19 اسفند
درخت سدر 23 مرداد الی 1 شهریور - درخت لیمو ترش 23 الی 29 اسفند
درخت کاج 2 شهریور الی 11 شهریور - درخت بلوط 1 فروردین
درخت گردو 2 آبان الی 20 آبان - درخت زبان گنجشک 4 خرداد الی 13 خرداد
درخت شاه بلوط 21 آبان الی 30 آبان - درخت زبان گنجشک 1 آذر الی 10 آذر
درخت آلش 14 خرداد الی 23 خرداد - درخت آلش 11 آذر الی 20 آذر
درخت انجیر 24 خرداد الی 2 تیر - درخت توس 3 تیر
درخت انجیر 21 آذر الی 30 آذر - درخت راش 1 دی
درخت سیب 4 تیر الی 13 تیر - درخت صنوبر 14 تیر الی 23 تیر
درخت سیب 2 دی الی 10 دی - درخت صنوبر 11 دی الی 21 دی
درخت نارون 22 دی الی 4 بهمن - درخت سپیدار 15 بهمن الی 19 بهمن
درخت سرو 5 بهمن الی 14 بهمن - درخت بید مجنون 12 شهریور الی 21 شهریور
درخت فندق 2 فروردین الی 11 فروردین - درخت سماق کوهی 12 فروردین الی 21 فروردین
درخت لیمو ترش 22 شهریور الی 31 شهریور - درخت زیتون 1 مهر
درخت افرا 22 فروردین الی 31 فروردین - درخت سماق کوهی 12 مهر الی 21 مهر
درخت فندق 2 مهر الی 11 مهر - درخت سپیدار 11 اردیبهشت الی 24 اردیبه
درخت گردو 1 اردیبهشت الی10اردیبهشت - درخت افرا 22 مهر الی 1 آبان
درخت شاه بلوط 25 اردیبهشت الی 3 خرداد-
===================================== ===================================
درخت توس (الهام پذیر)
درخت راش (خلاق)
درخت زبان گنجشک (بلند پرواز)
درخت سیب (عاشق)
با نشاط و خوش پوش مهربان و در عین حال متظاهر افراط در هیچ کاری را دوست ندارند. از ابتذال متنفرند و زندگی در طبیعت و آرامش را دوست دارند. خیلی احساساتی نمیباشند. کمی بلند پرواز و پر از قوه تخیل میباشند. و از وجودی آرام و راضی کننده سود میبرند.
دارای سلیقه خوب و دارای قدرت سازماندهی بسیار بالایی در زندگی و شغل خود میباشند. همیشه نگران وضعیت ظاهری خود میباشند آنها رهبران خوبی هستند که غالباً ریسکهای غیر ضروری انجام نمیدهند . این گروه به تناسب اندام خود از طریق رژیم, ورزش و غیره بسیار علاقه مندند.
پر نشاط و سر زنده و به میزان بسیار زیاد جذاب میباشد این گروه از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل میکند , پافشاری در هر کاری از خصوصیات آنهاست. از انتظار واهمه ای ندارد. جاه طلب و باهوش و پر استعداد و علاقه مند به بازی با سرنوشت میباشند اصولاً دارای تمایلات خود خواهانه و در عین حال بسیار قابل اعتماد و درستکار میباشد آنها چون عاشقی محتاطند که بعضی اوقات مغزش بر قلب حکم رانی میکند.
این افراد فریبنده, جذاب و سرارسر پر از انرژی مثبت میباشند.اهل خوش و بش حادثه جو حساس و همیشه عاشق اند. دوست دارند عاشق باشند و همیشه عاشقشان باشند. با وفا زوجی پر محبت- بسیار بخشنده و پر استعداد و اصولاً برای امروز زندگی میکنند - آنها فیلسوفانی با فکر آزاد میباشند که دارای قوه تخیل بسیار بالا هستند.
درخت نارون (شریف)
درخت شاه بلوط (صادق)
درخت سرو (با وفا)
درخت سدر (صمیمی)
دارای سرشتی مثبت بوده و با سلیقه لباس میپوشند علاقه ای به بخشیدن خطاهای دیگران ندارند . همواره بشاش و علاقه ای به رهبری کردن دارند و دوست ندارند از کسی اطاعت کنند.شریکی صادق و مهربانند که دوست دارند برای دیگران تصمیم بگیرند - نجیب زاده - دست و دلباز و طبع خوبی برای شوخی دارند.
این گروه سیاستمدارانی مادرزادند دارای توان بالا در قضاوت بوده و علاقه مند به تاثیر گذاری بر روی دیگران میباشند . اغلب فکر میکنند که دیگران آنها را درک نمیکنند فقط یک بار عاشق میشوند و برای پیدا کردن جفت خود دچار مشکلات زیادی میشوند.
قوی,عضلانی سازگار و قانع به آنچه که زندگی به آنها میدهد . خوشبین و خوشنود بوده و بسیار علاقه مند به پول و دانش میباشند و از تنهایی متنفرند.عاشقی احساساتی اند که هرگز نمیتوانند راضی گردند. بسیار مهربان بوده سرکش و بی دقتند و سریع خشمگین میشوند.
دارای زیبایی نادری میباشند و میدانند چگونه با محیط سازگار شوند - به تجملات علاقه دارند و از سلامتی خوبی برخوردارند. فردی خجالتی نمیباشند. غالباً دیگران را کمتر از خود میبینند و دارای اعتماد به نفس بسیار بالایی هستند. مصمم و علاقه مند به گروه افرادی زبردست و دارای خوش بینی سالم میباشند. همواره منتظر یک عشق واقعی اند و قادر به گرفتن تصمیم های سریع هستند.
درخت فندق (غیر عادی)
درخت گردو (پر شور)
درخت سماق کوهی(احساساتی)
درخت انجیر (حساس)
دلربا - بی صبر و خیلی فهیم میباشند. مبارزی فعال برای جنبشهای اجتماعی بوده محبوب و عاشقی دم دمی مزاج به حساب می آیند. این گروه شریکی بردبار و در قضاوت بسیار دقیق میباشند.
سخت گیر عجیب و پر از تضاد بوده و اغلب خودخواه میباشند. پرخاشجو دارای عکس العملهای غیر منتظره میباشند. افراد این گروه نجیب و دارای افقی گسترده میباشند که فی البداهه عمل میکنند. بلند پروازی آنها نامحدود بوده و هرگز انعطاف پذیر نمیباشند. آنها شریکی دشوار و غیر عادی بوده که اغلب دوستشان ندارند ولی همواره مورد تحسین قرار میگیرند. بسیار حسود و احساساتی بوده و هرگز اه مصالحه نمی باشند.
پر از بشاشیت و دارای موهبت خودخواه نبودن میباشند. جنب و جوش ناآرامی و پیچیدگیها را دوست دارند. هم وابسته و هم مستقل اند. سلیقه خوبی داشته و هنرمندان احساساتی میباشند. آنها میتوانند شریک خوبی برای زندگی باشند که متاسفانه قدرت بخشش آنها بسیار کم است.
خیلی قوی و مستقل بوده و به تناقضات و حرفهای نامربوط میدان نمیدهند - زندگی را دوست دارند و همینطور خانواده - بچه ها و حیواناتشان را - شوخ طبع بوده و تنبلی و بطالت علاقه ای ندارند این گروه دارای استعداد و هوش بالفطره میباشند.
درخت زیتون (خردمند)
درخت بلوط (شجاع)
درخت آلش (خوش سلیقه)
درخت صنوبر (مرموز)
عاشق خورشید و گرما میباشند. آنها افرادی معقول و متعادل بوده که از پرخاش و خشونت خود دوری میکنند. بردبارند و بشاش و در صحنه های زندگی بسیار خونسرد رفتار میکنند.این گروه بسیار حساس بوده و فارغ از حسادت میباشند. آنها عاشق خواندن و شرکت کردن در جمع مردم خبره میباشند. طبعی قوی دارند دلیر و نیرومند میباشند و در کارها بسیار سختگیر و مستقل عمل میکنند . حساس بوده و به تغییر علاقه ای ندارند. همیشه پایشان را روی زمین نگه می دارند و اهل عمل می باشند.
دارای زیبایی آرامش بخش بوده و همواره نگران وضع ظاهر خود می باشند. خوش سلیقه بوده و تا جایی که امکان دارد به خود سخت نمیگیرند همواره یک زندگی منظم و معقول را هدایت می کنند. این گروه به ندرت با احساسات خود خوشحال میشوند و همیشه به دنبال مهربانی و آگاهی در یک شریک احساساتی میباشند. اغل به مردم بد گمان بودهو هیچ وقت به تصمیمات خود اعتماد ندارند. افراد این دسته بسیار با وجدان می باشند.
دارای سلیقه ای غیر عادی و خوب بوده که تا حدی دارای گرایشات خود خواهانه میباشند. این افراد با نزدیکان خود مدارا نموده و تا اندازه ای فروتن میباشند. آنها خلاق کله شق بوده و دارای دوستان بسیار زیاد و بلند پروازی آنها بسیار زیاد میباشد این دسته از مردم بسیار قابل اعتماد میباشند.
درخت افرا (مستقل)
درخت لیمو ترش (دو دل)
درخت سپیدار (بلاتکلیف)
درخت کاج (منحصر به فرد)
یک فرد معمولی نمی باشند. آنها پر از تخیل و ابتکارند ولی در عین حال خجالتی و محتاط و کم حرف میباشند. این گروه مغرور و دارای اعتماد به نفس بالایی می باشند آنها تشنه تجربیات جدید بوده که در بعضی اوقاتعصبی می شوند.افراد این دسته دارای پیچیدگی های فراوان بوده و از نعمت حافظه خوب برخوردار میباشند. آنها براحتی یاد میگیرند که زندگی عشق پیچیده دارد ولی می خواهند همواره تاثیر گذار باشند.
آنچه را زندگی برایش مقرر ساخته خونسردانه می پذیرد. از جنگیدن استرس و رنج کشیدن بیزار است و از تنبلی و بطالت خوشش نمی آید. این گروه اغلب ملایم و دل رحم بوده و برای دوستان خود بسیار وفادار میباشند . با استعداد بوده ولی از پشتکار کمی برخوردار می باشند و برای همین کمتر استعداد خود را به شکوفایی می رسانند. اغلب در حال شکایت کردن بوده و از درجه حسادت بالایی برخوردارند.
بسیار اهل تجمل به نظر میرسند. خیلی اعتماد به نفس ندارندولی وقتی لازم باشداز خود جرات نشان میدهند. آنها طالب محیطی گرم میباشند. در انتخاب خود بسیار وسواس دارند و اغلب تنهاست. این گروه دارای طبعی هنرمندانه میاشند و گرایشی به سمت فلسفه دارند. دارای سازماندهی خوبی است و در هر موقعیتی قابل اعتماد است و روابط را بسیار جدی میگیرد.
به شراکت های موافق عشق می ورزند. آنها میدانند که زندگی را چگونه راحت بگیرند. بسیار فعال و طبیعت گرا می باشند. این گروه افرادی قابل اعتماد و اهل عملند که بسادگی عاشق میشوند ولی احساسات سریعاً او را می سوزاند و تا رمانی که ایده آل خود را نیابد همه چیز برای او نا امید کننده است. در روابط عاشقانه باید مراقب قلب ساده و صمیمی آنها بود که شکسته نشود.
درخت بید مجنون (مالیخولییایی)
زیبا و پر از مالیخولیا. جذاب وبسیار وابسته به حس تلقین می باشند. از هرچیز زیبا و پر سلیقه خوششان می آید عاشق سفر بوده و میتوانند تحت تاثیر قرار گیرند. آنها دم دمی مزاج صادق- خیال باف و بی قرارند ولی در عین حال پرتوقع و دارای بصیرتی بالا می باشند . همواره رنج می کشند ولی اغلب شریکی محکم پیدا می کنند.

نوشته شده توسط: | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

feet issues
یکشنبه 26 شهریور 1396 12:10 ق.ظ
I need to to thank you for this fantastic read!!
I definitely loved every little bit of it. I have you book marked
to check out new things you post…
What do you do for Achilles tendonitis?
دوشنبه 9 مرداد 1396 05:59 ب.ظ
hello there and thank you for your information – I've
definitely picked up something new from right here.

I did however expertise a few technical issues using this web site, as I experienced to reload the site many
times previous to I could get it to load
properly. I had been wondering if your hosting is OK?
Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will very frequently affect your placement in google and
could damage your high quality score if advertising and marketing with Adwords.
Anyway I am adding this RSS to my e-mail and could look out for much more of your respective
intriguing content. Ensure that you update this again very soon.
http://shannatruner.hatenablog.com/
دوشنبه 9 مرداد 1396 12:59 ق.ظ
It's in point of fact a nice and useful piece of info.
I'm satisfied that you simply shared this useful
info with us. Please stay us up to date like this.
Thank you for sharing.
Can stretching help you grow taller?
جمعه 6 مرداد 1396 11:40 ب.ظ
I loved as much as you'll receive carried
out right here. The sketch is tasteful, your authored material stylish.

nonetheless, you command get bought an impatience over that
you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again since exactly the same nearly a lot often inside case you shield this increase.
What causes burning pain in Achilles tendon?
جمعه 6 مرداد 1396 10:31 ب.ظ
I take pleasure in, result in I discovered exactly what I
was taking a look for. You have ended my four day lengthy hunt!
God Bless you man. Have a nice day. Bye
georgeuenorhtajp.jigsy.com
دوشنبه 12 تیر 1396 03:44 ب.ظ
Its like you learn my mind! You seem to grasp a lot about this,
such as you wrote the guide in it or something. I think that
you simply can do with a few % to pressure the message home a
bit, however instead of that, that is great blog.
An excellent read. I will certainly be back.
http://cojonathan.blog.fc2.com
یکشنبه 11 تیر 1396 10:58 ب.ظ
Write more, thats all I have to say. Literally, it
seems as though you relied on the video to make your point.
You clearly know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos to your weblog when you could
be giving us something informative to read?
ashleighhermenau.pixnet.net
شنبه 27 خرداد 1396 03:33 ق.ظ
Hi! Would you mind if I share your blog with my myspace group?
There's a lot of folks that I think would really appreciate your content.
Please let me know. Thank you
http://stephensonppxhflqtkh.exteen.com/
چهارشنبه 3 خرداد 1396 04:04 ق.ظ
Hmm it appears like your website ate my first
comment (it was extremely long) so I guess I'll just sum it up what I had written and
say, I'm thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog blogger but I'm
still new to everything. Do you have any recommendations
for newbie blog writers? I'd genuinely appreciate it.
http://leciafischetti.wordpress.com
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 04:26 ق.ظ
I take pleasure in, result in I found exactly what I was having a look
for. You have ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a nice day.
Bye
BHW
شنبه 2 اردیبهشت 1396 06:22 ب.ظ
Wow, that's what I was looking for, what a information! existing here
at this web site, thanks admin of this site.
manicure
پنجشنبه 31 فروردین 1396 11:24 ق.ظ
Hi there colleagues, its fantastic post about tutoringand
completely defined, keep it up all the time.
BHW
جمعه 25 فروردین 1396 10:37 ق.ظ
Thank you for sharing your thoughts. I really appreciate your
efforts and I will be waiting for your further write ups thanks once again.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر