تبلیغات
فروشگاه آنلاین - مصاحبه با مهناز افشار( هنرپیشه)

مصاحبه با مهناز افشار( هنرپیشه)

یکشنبه 20 اردیبهشت 1388  02:07 ب.ظ

نوع مطلب :

این روزها با موفقیت آتش بس حال مهناز افشار چگونه است؟
خیلی خوب و عالی به طور طبیعی هم باید این چنین باشد البته به خاطر اینکه سر فیلمبرداری فیلم تله هستم سرم خیلی شلوغ است. اما امواج مثبت و محبت آمیز مردم را می بینم و دریافت می کنم استفبال مردم از آتش بس مرا هم خوشحال می کند

در این مدت چند بار آتش بس را دیدی؟
دوبار آتش بس را دیده ام و از فضای موجود کاملا راضی بودم اول به خاطر اینکه می دیدم مردم تا انتها تیتراژ پایانی هم ان را تماشا می کنند و بعد هم دست زدن های آنها و رضایتشان در کنار ابراز محبت ها برایم ارزشمند است.

چرا نقش آفرینی مهناز افشار در اتش بس بیشتر از دیگر فیلم هایش دیده شد؟
من در آتش بس سایه نیازی بودم و خانم میلانی سر فیلمبرداری از سایه راضی بود. حالا که آتش بس اکران شده من هم از سایه راضی ام . مردم هم سایه را فهمیده اند و با او همذات پنداری می کنند

به غیر از شما محمد رضا گلزار هم در آتش بس خیلی درخشید هر دو نشان دادید توان بازیگری بالایی دارید فقط باید بستر مهیا شود
آقای گلزار در آتش بس بی نظیر بودند من معتقدم تک تک عوامل این فیلم چه پشت دوربین و چه جلوی آن با تمام انرژی کار کردند و مدیریت لازم در کنار کار گروهی خوب و حرفه ای منحر به نتیجه ای شد که اکنون بر روی پرده می بینید.

از اینکه در این سالها تو را با ستاره سالهای قبل سینما و موسیقی مقایسه می کنند دلگیر نمی شوی؟
از نظر من مقایسه کردن درست نیست هر هنرمندی جایگاه خاص خودش را دارد برخی هنرمندان تکرار نشدنی و بی نظیر هستند که کسی نمی تواند جای انها را بگیرد به هر حال شباهت من به هیچ کس دلگیرم نمی کند تلاش می کنم مهناز افشار در بازیگری رشد کند و بتواند توانایی های خود را به نمایش بگذارد تا جایگاه خودش را بیابد.

نظرت پیرامون کودک درون مهناز افشار چیست؟
همه انسان ها در درون خود یک کودک دارند و این موضوع هیچ ربطی به سن موقعیت و فرهنگ و .... ندارد برای برخی این کودک درون کنترل شده است و برخی نیز از آن شناختی ندارند.و تا قبل از آتش بس مه هم شناختی از او نداشتم اما الان متوجه می شوم برخی رفتارهایم متعلق به همین کودک درون است از خانم میلانی یاد گرفته ام که باید با کودک درون به صلح رسید.

الان این کودک درون شما چه حالی دارد؟
خدا را شکر حالش خوب است قبل از آتش بس هم بد نبود اما آن موقع برایم ناشناخته بود

در میان فیلم هایت کدام را می پسندی؟
هر کاری را که شروع کردم سعی کرده ام بهترین فیلمم نام بگیرد اگر خوب دیده نشده دلایلی داشته که به طور حتم حای بررسی دارد اما به هر حال برای همه آنها وقت و انرژی گذاشته ام و آرزویم بوده خوب از کار در بیایند هر چند نتیجه اش بی شک از دست من خارج بوده اما به نظرم کارهای اخیرم نتایج بهتری به همراه داشته است.

کدام فیلم ها؟
از سالاد فصل به این طرف به ویژه آتش بس

نقشی بوده که ارزو کنی کاش تو آن را بازی می کردی؟
سینمای ما به خاطر شرایط فنی اش در جلوه های ویژه و یکسری محدودیت ها به همراه دارد و به طور مثال من نمی توانم نقش دراکولا را بازی کنم تا جایی که سینما و امکانات آن اجازه دهد دوست دارم نقشی را بازی کنم که جای کار بیشتری داشته باشد

مثلا چه نقش هایی؟
خودم شخصا دوست دارم نقش های ترسناک و پیچیده بازی کنم این نقش ها برایم جذاب تر است و علاقه ای به نقش های تخت ندارم

فیلمی بوده که از دیدنش در سینمای ایران خسته نشده باشی؟
خیلی فیلم ها بوده که از دیدن آن خسته نشده ام. اما بنویس آتش بس..این دیگه آخر خودخواهی است مگه نه؟( مهناز افشار می زند زیر خنده)

و در بین فیلم های خارجی؟
در سینمای جهان آنقدر فیلم های متنوع وجود دارد که شاید من از دیدن همه آنها لذت ببرم و دوست داشته باشم همیشه نگاه کنم به طور حتم اگر بخواهم نام ببرم جا نمی شود همه را بگویم

بزرگترین اشتباه مهناز افشار در زندگی چه بوده؟
حسم این است که در مورد پدرم کوتاهی کردم البته اطرافیان و خانواده چنین نظری ندارند اما خودم فکر می کنم در حق ایشان که سه سال قبل به رحمت خدا رفتند کوتاهی کرده ام.

مهناز افشار چه جور آدمی است؟
یک آدمی با میلون تا صفت خوب و بد ولی اگر حمل بر خودخواهی نباشد خونگرم بسیار رفیق برای دوستانش تا جایی که در توانش باشد محبت می کند توقع محبت ندارد تا زمانی که کسی اذیتش نکند و به اصطلاح پا روی دمش نگذارد مشکلی با هیچ کس نخواهد داشت به قول دوستانش پر انرژی است خوش قول هر چند زمان بی حوصلگی کمی بدقول می شود و دوستدار خانواده اش که باید به خاطر همه محبت ها و کمک هایی که به مهناز افشار کرده اند از آنها تشکر کنم

از دستش ناراضی یا ناراحت نیستی؟
از دستش زیاد ناراحت نیستم البته شاید یک زمانی از بعضی کارهایش دلگیر شوم اما چون کینه ای نیستم می بخشمش و با او کنار می آیم.

راستی اهل آشپزی هستی؟
من خیلی شکمو هستم و غذا خوردن را هم دوست دارم به منظرم دستپختم عالی است چون به دلیل شکمو بودنم برای غذا پختن وقت می گذارم و طعم غذا را هم برایم اهمیت فراوانی دارد.

در پختن چه غذاهایی استادی؟
غذاهای مورد علاقه ام لوبیا پولو و ماکارانی است به همین دلیل این غذاها را خیلی خوب درست می کنم

برای آینده ات چه شرایطی متصوری؟
فکر می کنم حفظ موفقیت سخت تر از رسیدن به آن باشد به طور حتم با اکران آتش بس شرایط برایم سخت تر شد باید تلاش بیشتری به خرج دهم چون انتظارها بالا رفته و فکر کنم بالا بودن اطلاعات مطالعه کار زیاد بتواند به این مهم کمک کند.

دغدغه امروز تو؟
در حال حاضر درگیر شخصیت نازنین فیلم تله هستم و تلاش می کنم این فیلم هم جزو فیلم های خوبم باشد.

و دغدغه آینده؟
این خودش تعیین می کند بیشتر به حال فکر می کنم.

بهترین کارگردانی که در فیلمش بازی کرد؟
هر نقشی را که پذیرفتم سعی کردم بهترین را ارائه دهم ولی اگر به کسی بر نخورد آتش بس واقعا بستر خوبی برای کار حرفه ای بود یعنی خانم تهمینه میلانی.

از چه راهی پول در می آوری
به طور طبیعتی بازیگر از بازیگری پود در می آورد و من هم شغل دیگری ندارم البته یک مدت شوی لباس داشتم و دیدم که وقت و زمان زیادی از من می گیرد بنابراین آن را ادامه ندادم.

بچه که بودی دوست داشتی چه کاره شوی؟
راننده کامیون!!!!!

راننده کامیون؟؟؟؟؟
از کارهای سخت که هیچان زیادی داشت هباشد لذت می برم و هیچ وقت دوست نداشتم دکتر یا مهندس شوم دلیل آن هم علاقه ام به کارهای مهیج بود به طور مثال از کار کردن در معدن یا فضانوردی و حتی میکانیکی ماشین.

اگر نتوانی از بازیگری پول در بیاوری برای گذراندن زندگی چه کار می کنیم؟
پول را خیلی دوست دارم و شاید عجیب باشد که به خرج کردن آن هم علاقه مندم چه برای خودم و چه اطرافیانم به طور کلی خسیس نیستم اما مطمئن باش اگر از بازیگری پول در نیاورم می روم داخل چاله سریوس مکانیکی و هر روز با سر صورت و دست و لباس روغنی بیرون می آیم.

با توجه به اینکه از پول خرج کردم ابایی ندارید و یک خانم محسوب می شوید تغییر دکوراسیون منزل در وهله اول قرار دارد؟
من عاشق تزئینان منزل هستم و دوست دارم هر چند سال یک بار فضای جدیدی برای خوم درست کنم اما از وهله اول یا دوم آن بگذر.

منفورترین آدم دنیا؟
هیتلر, به نظر من بیرحم ترین ادم دنیا بوده البته من این موضوع را در کتاب های تاریخ و فیلم هایی که از او ساخته شده خوانده بودم

تاریخ تولد؟
21 خرداد 1356. ساعت یادم نیست اما در تهران, ایران و روی این کره خاکی به دنیا آمده ام

تو متولد سال ماری,جنس مار شما چیه, بوا, افعی , کبری, زنگی, آبی؟
در طالع بینی خرداد 56 بی ثبات ترین مارها به حساب می آیند حالا بروید داخل جنگل کویر دشت و بیابان ببینید کدام یک از مارها بی ثبات ترین هستند.

کجا به دنیا آمده و بزرگ شدی؟
فقط تهران از تهران پارس گرفته تا خیابان جامی و زعفرانیه

تحصیلات ؟
دیپلم تجربی و بعد از آن چهار سال تدوین ویدئو
یعنی رفتی دانشگاه؟
به صورت آکادمیک نه در موسسه غیرانتفاعی حنانه زیر نظر آقای مجید فخرایی چهار سال تدوین را آموزش دیدم

درست خوب بود؟
در دبستان و راهنمایی بله سال اول دبیرستان خیلی بدجور افت تحصیلی داشتم و سال دوم هم متوسط بودم اما سال سوم با توجه به دوستان در سخوانی که داشتم بهخ خودم آمدم البته در کل دوران تحصیلی هوشم خوب بود.

تجدید نشدی؟
دو بار اما در هر دو مورد هم سر امتحان حاضر نشدم و جالب اینکه هر دو هم در دوران دبستان بود بار اول در سال سوم به خاطر تصادف نرفتم سر امتحان ریاضی و یک بار هم در سال چهارم به جای ساعت 8 ساعت 10 رفتم سر جلسه در سالهای اول و دوم دبیرستان هم همیشه ناپلئونی قبول می شدم.

پس مردود نشدی و صفر هم نگرفتی؟
نه اصلا مردود نشدم و صفر هم نگرفتم

اهل شیطنت کودکانه بودی؟
من خیلی شیطنت کردم و هنوز هم می کنم به دلیل شکمو بودن دوست داشتم بوفه دار مدرسه باشم همیشه خوراکی ها را از بوفه کش می رفتم هر چند بعد پولش را پرداخت می کردم اما یک بار دوروز از مدرسه اخراج شدم.

چرا؟
از طبقه سوم مدرسه با خاک انداز آشغال را ریختم روی سر معلم برای بازگشتن به مدرسه پدرم مجبور شد تعهد بدهد

اهل ورش هستی؟
ورزش های انفرادی را دوست دارم هم اسکی می کنم و هم اهل شنا هستم در بین ورزش های گروهی و تیمی هم والیبال را بیشتر از دیگر رشته ها می پسندم.

برای اسکی کجا می روی؟
پیست دیزین. راستی اگر بازیهای کامپیوتری هم جزو ورزش محسوب می شود بنویس من عاشق آتاری بودم به خصوص بازی دوز و پلیس البته اهل بازی با تلفن همراه هم هستم.

دوست داری چطور بمیری؟
قبل از فوت پدرم مردن برایم سخت بود اما بعد از رفتن پدرم پذیرش مرگ برایم ساده تر شده است به طور کلی دیگر از مردن نمی ترسم اما نوع ان را نمی توانم بیان کنم فقط دوست دارم وقتی مردم حداقل احساس آنهایی که مرا می شناختند در موردم خوب باشد.

روی سنگ قبرت چی می نویسی؟
خانواده ام برای سنگ قبر پدرم به دیوان حافظ تفال زدند من هم این کار را می کنم( افشار از گنجه کتابهایش دیوان حافظ را بر می دارد و تفالی مزند) ترسم که اشک در غم ما پرده در شود وین راز سر به مهر به عالم سمر شود.

از چه چیزی بیشتر در دنیا می ترس؟
جنگ خیلی ترسناک است.

کارتون های مورد علاقه؟
من عاشق کارتونم و یکی از تفریح های من دیدن کارتو نسا آن زمانها سیندرلا را دوست داشتم و صد ویک سگ خالدار پلنگ صورتی مورچه و مورچه خوار, سندباد, بارپاپاپا عوض میشه بامزی هاچ زنبور عسل خانواده دکتر ارنست و جودی ابوت.


نوشته شده توسط: | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

What causes painful Achilles tendon?
دوشنبه 9 مرداد 1396 05:04 ب.ظ
You actually make it seem so easy with your presentation but I find this
matter to be actually something which I think I would never understand.
It seems too complex and very broad for me.
I'm looking forward for your next post, I'll try to get the hang of it!
http://elitefranchise440.over-blog.com/2015/07/hammer-toe-straightening-surgery.html
دوشنبه 9 مرداد 1396 12:31 ق.ظ
Thanks for sharing your info. I really appreciate your efforts and I am waiting
for your further write ups thank you once again.
Why do they call it the Achilles heel?
جمعه 6 مرداد 1396 11:49 ب.ظ
Asking questions are really fastidious thing if you are not understanding something entirely, but this paragraph offers good understanding
yet.
mandysgroi.wordpress.com
شنبه 31 تیر 1396 11:53 ب.ظ
My coder is trying to persuade me to move to .net from PHP.

I have always disliked the idea because of the costs. But he's tryiong none the less.
I've been using Movable-type on several websites for
about a year and am nervous about switching to another platform.
I have heard great things about blogengine.net. Is there a way I can import all my
wordpress posts into it? Any kind of help would be greatly appreciated!
http://debbyfoutz.hatenablog.com/archive/2017/06/06
شنبه 31 تیر 1396 07:58 ب.ظ
I've been exploring for a bit for any high-quality articles or blog posts on this
kind of area . Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this web
site. Studying this information So i'm glad to express that I have an incredibly excellent uncanny feeling I found out just what I needed.
I such a lot without a doubt will make sure to don?t overlook
this web site and provides it a look regularly.
jamalojek.snack.ws
چهارشنبه 28 تیر 1396 10:03 ب.ظ
After going over a few of the blog articles on your
website, I truly appreciate your technique of writing a blog.
I book-marked it to my bookmark webpage list and will
be checking back in the near future. Please check out my web site too and let me
know what you think.
alysaaeschbacher.hatenablog.com
چهارشنبه 28 تیر 1396 08:00 ب.ظ
After exploring a number of the blog posts on your web page, I honestly like your way of blogging.
I book marked it to my bookmark webpage list and will be checking back soon. Please visit
my web site as well and tell me how you feel.
http://smail23.blog.fc2.com
چهارشنبه 28 تیر 1396 07:39 ب.ظ
Unquestionably believe that which you said. Your favorite justification appeared to be on the net the simplest thing to
be aware of. I say to you, I certainly get annoyed while people consider worries that they just don't know about.
You managed to hit the nail upon the top and also defined out the
whole thing without having side-effects , people can take a signal.
Will likely be back to get more. Thanks
taniabyrd.hatenablog.com
سه شنبه 27 تیر 1396 08:17 ب.ظ
When someone writes an paragraph he/she retains the
idea of a user in his/her mind that how a user can be aware of it.
Thus that's why this post is outstdanding. Thanks!
http://petiteverse3725.jimdo.com
سه شنبه 27 تیر 1396 08:14 ب.ظ
It is not my first time to pay a quick visit this web site, i am visiting this website dailly and take good facts from here every day.
foot pain after running
یکشنبه 11 تیر 1396 08:10 ق.ظ
First of all I would like to say fantastic blog! I had a quick question that I'd like
to ask if you don't mind. I was curious to find out how you center yourself and
clear your thoughts prior to writing. I've had difficulty clearing my thoughts in getting my ideas out there.
I truly do enjoy writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are usually wasted simply just trying
to figure out how to begin. Any recommendations or hints?
Appreciate it!
foot pain cream walgreens
سه شنبه 6 تیر 1396 12:00 ب.ظ
This is the perfect webpage for anybody who wishes to find out about this topic.
You realize so much its almost hard to argue with you (not that
I really will need to?HaHa). You certainly put a brand
new spin on a subject which has been written about for ages.

Excellent stuff, just wonderful!
http://greeneqddhmugyst.exteen.com/
چهارشنبه 3 خرداد 1396 08:33 ب.ظ
Having read this I thought it was extremely informative.
I appreciate you taking the time and energy to put this article together.
I once again find myself personally spending way too much time both reading and posting comments.

But so what, it was still worth it!
http://clarindakincer.wordpress.com/2015/03/21/the-treatment
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 07:41 ق.ظ
I visited several blogs but the audio quality for audio songs present at this web page is in fact excellent.
manicure
شنبه 2 اردیبهشت 1396 05:33 ب.ظ
Hi there, I enjoy reading all of your post. I wanted to write a little comment to support you.
manicure
پنجشنبه 31 فروردین 1396 12:20 ب.ظ
First of all I want to say terrific blog!
I had a quick question that I'd like to ask if you don't mind.

I was curious to know how you center yourself and clear
your thoughts before writing. I have had difficulty clearing my mind
in getting my thoughts out there. I truly do take pleasure in writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes
tend to be lost just trying to figure out how to begin. Any ideas
or hints? Appreciate it!
BHW
چهارشنبه 30 فروردین 1396 08:28 ب.ظ
Pretty! This was an extremely wonderful article. Thank you for providing this
information.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر